605 949 031
Fotografia Ślubna #1Fotografia Ślubna #2Fotografia Ślubna #3Fotografia Ślubna #4Fotografia Ślubna #5Fotografia Ślubna #6Fotografia Ślubna #7Fotografia Ślubna #8

Fotografia Ślubna Gliwice

Dzień Ślubu jest pięknym momentem życia, który chcielibyśmy na zawsze zachować w naszej pamięci.
Fotografia ślubna wymaga innego podejścia niż studyjna czy reporterska. Jesteśmy do tego przygotowani. Znamy najnowsze trendy tej dziedziny, potrafimy sprostać chwili, umiemy dostosowywać się do okoliczności. Zdajemy sobie sprawę, że ten moment jest dla Państwa jedyny i niepowtarzalny. W dniu ślubu nie ma czasu na ustawienia, powtórki i poprawki. Wszystko dzieje się bardzo szybko. Ważny jest refleks, czujność i oko fotografa, które bezbłędnie wychwyci wszystkie bezcenne momenty, wzruszenia i emocje, towarzyszące Parze Młodej w dniu ich ślubu. Pragniemy zachować w pamięci detale, uczucia oraz atmosferę, która panowała w dniu Waszego ślubu. Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie,nie mogą być szare i nudne,muszą być pełne emocji i szczęścia.
Zdjęcia ślubne poddawane są starannej autorskiej obróbce oraz oprawione są w klasyczny album lub fotoksiążkę (zobacz tutaj przykładowy album), natomiast reszta materiału przekazywana jest w formie cyfrowej w pełnej rozdzielczości.
Reportaż ślubny rozpoczynamy od przygotowań i towarzyszymy Wam przez cały dzień aż do oczepin.
Zaplanowana sesja fotograficzna plenerowa innego dnia pozwala nam na większą swobodę i wykonanie zdjęć w kilku miejscach. Miejsce, czas i charakter sesji plenerowej planujemy wraz z Parą Młodą biorąc pod uwagę wcześniejsze ustalenia.
Zapraszamy do kontaktu lub do naszego biura w Gliwicach.

Główną dziedziną naszej działalności jest fotografia ślubna. Fotograf może wykonać sesje ślubne w najpiękniejszych miejscach. Sesja fotograficzna jest wykonywana w profesjonalny sposób. Tagi strony: fotograf Gliwice, fotografia ślubna Gliwice, sesja ślubna, sesja fotograficzna, fotograf ślubny w gliwicach.